FromTheInside
Много ми е скучно няма какво да цъкам в лицекнигата, не ми се играе на нищо и не ми се гледа филм, какво да правя, за да не спама вече...?
MvPvg
Някой да ми предложи хубава книга за CSS?
DeyanaIlieva
Направо ми се е** *** с тази декларация, искам зеленина, рекичка и книга.
newtrend
Бяла книга на IAB: Медиите се променят | Интернет маркетинг с MarkBit.net
http://markbit.net/2010/06/white-book-iab-mediite-se-promenyat/
blacksnoopy
Новата профилна снимка в лицекнигата
FromTheInside
Най-накрая прочетох "Портокал с часовников механизъм". Наистина много добра книга!
FromTheInside
Тази вечер ще си остана у дома и ще си дочета най-накрая книгата...