eMkyyy
Жената може да е всякаква ,но кучето и колата трябва да са Немски !
mitternacht
Снима ми се, пише ми се, прави ми се любов, целува ми се, прегръща ми се... Докосва ми се, слуша ми се, съзерцава ми се, яде ми се шоколад, пие ми се вино...
eMkyyy
Едно е да направиш бърза кола... Друго да знаеш как да я караш !
eMkyyy
Winter is here.... тази сутрин пусках парното в колата на пълни обороти.
dilana
Google е мъртъв. Да живее Alphabet.
belushka20
Да си изтървеш ключовете в шахтата.. безценно.
dandelion
Помните случката с австралийката дето беше арестувана в Абу Даби защото е снимала (с рег. номер) кола, паркирана на място за инвалиди? Meanwhile in Brazil:
http://lovintrends.com/lifestyle/videos/what-happens-if-you-park-in-a...azil
аз ги ползвам от доста време тия (не точно този сайт, но тези услуги) и неам грижи, дори приятели създадох; нз за кви откачалки говори тоа
Dec 03 2015, 16:17Знам ли ... некой сириец или пакистанец може да ти се качи с C4 на backseat-a...
Dec 03 2015, 16:20такива са за багажника : )
Dec 03 2015, 23:57i sense too much cs
Dec 05 2015, 18:38пък всъщност, ако гръмне c4 в багажника ще гръмне цялата кола, защото багажникът в повечето случаи се намира непосредствено зад последните седалки
Dec 05 2015, 18:40