Yalamov
Добро утро! Времето във Варна е супер- хем леко хладно, хем не пече силно слънце. Излизам с байка да карам малко. А утре съм на колоездене в морската градина.
pekin2008
Британци спечелиха титлите в колоезденето за бързина на писта
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=540072
pekin2008
Вдигането на тежести и колоезденето може да отпаднат от следващите игри
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=536897