И WYSIWYG editor за постовете да не забравите, че искам да си слагам мигащи гифчета със звездички!
напрао web page maker
#КиФлИзАцИя
КВО СТААААААА КОГА ЩЕ ГО ВИДИМ ?! :Д
When the Doctor comes and save the world again!
А на кой е ? Незнам питам просто ?
Чочо Валдовски е. Наистина, той е фронтмен на Тангра до един момент, сетне се поотдръпва. Композицията се казва "Безсъние". Youtube и Vbox лъжат.
Ясно
Няма значение важното е че настръхвам като я слушам
има една малка програмка казва се Unlocker. аз я ползвам и неам проблеми
И ще ми даде, че се използва от explorer.exe и кат го спра ще ми спре едни работи, които трябва да си ресна компа, че да се пуснат като хората... Инъче я знам