stylius
Чудя се дали няма да ми плащат повече, ако стана консултант, и без това отговарям на всякакви тъпи въпроси!
ZzZaPyr
Нали ме знаете, че съм си мрънкало... Май и на "Метро" ще посветя статия, подобна на тази посветена на консултантите в "Домо"....
novini
Търсим консултанти във всякакви области за новата рубрика на Новини.БГ - Консултант. Има ли желаещи?
GeorgeSG
Повече в Техномаркет ВТ не стъпвам. Не ми дадоха да видя iPod-а, нямаше запознати/информирани консултанти, нямаше заряд в устройството.