Търсене на постове: концерт

таня
FroZzen
ще ходи на концерта на Фетбой Слим. Ти запази ли си хотел? http://sunnybeach.me/bg
http://sunnybeach.me/bg
Теодор Георгиев
tedo92
Back from концерт на Насекомикс. Въпреки недоброто озвучаване - много яко си прекарах ^^
Snoopy
blacksnoopy
@kimmie къде е тоз концерт
Мария
kimmie
@blacksnoopy :D е цените не са кой знае колко не посилни за концерта:) възползвай се ;)
Мария
kimmie
ще ходя на концерт на ОЗИИИИ (sun)
Мартин Маринов
podmatrix
~350км + размазващ 6 часов концерт + безсънна нощ (с 1 час) дреман + 9 часа по пътищата на БГ = Калиакра Рок фест 2010 (ден 2-ри)
nacholibre
@sown moloko 11 000 clicks концерта е по-як, има го на DVD.
В. Сотиров
sown
Уникален концерт. Страхотна песен. Сладка певица. Невероятем глас. :)
____♂
spaceman90
Гледам концерта на Пол Макартни на живо в YouTube.
LiliyaDianova
баси, иска ми се всеки ден след даскало на някъв мега як концерт да ходим, на който да си трошим главите и да се прибирам по никое време :))) би било райско!
Millita
Millita
@Method-X ам днес е емоционален ден .. мачове, концерти (които в момента ми бъркат в мозъка) .. безмълвни остават хората :D
LiliyaDianova
добре, че беше снощният концерт, та днес да скипна скуул ^^
Петър Илиев
pesho
Вчера се промъкнахме истимаро на концерта на Металика. Тва метълските концерти били много спокойна работа. При нас е по-весело.
Millita
Millita
Оф хайде бе .. скапан концерт! Няма ли да свърши, че ми писнаааа!
LiliyaDianova
ииии кой ще ходи днес на концерт с яката тениска на Metallica??? :P трябва да побързам малко преди да са ни взели хубавите места, още ме е яд, че не се
Страница: 22 23 24 25 26

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата