tedo92
Back from концерт на Насекомикс. Въпреки недоброто озвучаване - много яко си прекарах ^^
kimmie
ще ходя на концерт на ОЗИИИИ (sun)
podmatrix
~350км + размазващ 6 часов концерт + безсънна нощ (с 1 час) дреман + 9 часа по пътищата на БГ = Калиакра Рок фест 2010 (ден 2-ри)
spaceman90
Гледам концерта на Пол Макартни на живо в YouTube.
LiliyaDianova
добре, че беше снощният концерт, та днес да скипна скуул ^^
pesho
Вчера се промъкнахме истимаро на концерта на Металика. Тва метълските концерти били много спокойна работа. При нас е по-весело.
Millita
Оф хайде бе .. скапан концерт! Няма ли да свърши, че ми писнаааа!