antubis
"Предполага се", че си резервирах хостел в Белград. Останаха два дена до концерта на Sonata Arctica и съответно отразяването за Метал Katehizis от моя страна.
hurmaqny
Ще се гледа концерт тая вечер
alish
оу май гуднес.един познат ме засече на някакво фенско клипче от концерта на таря... колко театрално протягам ръка напред...
alish
...просто ще бъде на панаира на красотата като първото ми участие на концерт.ще пеем бг и ит химн като на първия ми концерт.ще бъде студено като...нда xD
alish
утре ще имаме концерт и то с доста...сантиментална за мен стойност...
antubis
Два дена до концерта на Amorphis!