Търсене на постове: концерт

Теодор Георгиев
tedo92
@fiuf ако са на някои от тези дати, кажете, че не сте чули и давайте да ходим на концерт! :D
Теодор Георгиев
tedo92
@fiuf какви изпити!? по Нова Година!?!?!? Луди ли сте! Давайте да ходим на концерт!!!!!!!
Теодор Георгиев
tedo92
@schizophrenia studying, working... искам да съм от София!!! искам ви концертите!!! xDD
The Bot
bot23
[ff123] [romantics] W.A.S.P. Концерт (17 ноември 2009) http://tinyurl.com/yg2pwlb
Николай
harryniki
@alex95 много слабо се представяш...аз на World Tour съм зимал песни на 100%... какво е това 85% (под 90 не съм имал...с исключение на последния концерт)
Теодор Георгиев
tedo92
Blog Post: „Ученици организират благотворителен концерт за свой болен приятел“
http://tedo92.wordpress.com/2009/11/12/%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8...%B5/
Маруш "Луци" Денчев
antubis
"Предполага се", че си резервирах хостел в Белград. Останаха два дена до концерта на Sonata Arctica и съответно отразяването за Метал Katehizis от моя страна.
1256995779150594.jpg patblansh
искам на концерт на Anouk, невероятна е!!!!
http://patblansh.wordpress.com/2009/10/30/three-days-in-a-row/
hurmaqny
Ще се гледа концерт тая вечер
Ally
alish
оу май гуднес.един познат ме засече на някакво фенско клипче от концерта на таря... колко театрално протягам ръка напред...
Ally
alish
...просто ще бъде на панаира на красотата като първото ми участие на концерт.ще пеем бг и ит химн като на първия ми концерт.ще бъде студено като...нда xD
Ally
alish
утре ще имаме концерт и то с доста...сантиментална за мен стойност...
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Два дена до концерта на Amorphis!
Николай
Nono
@R3sp3k7 а съвсем друго си е да отидеш на концерт ;)
Теодор Георгиев
tedo92
@podmatrix тая година имаха концерт тук. яд ме е, че ги изпуснах; слушал съм им само последния албум, но ме радва (:
Страница: 33 34 35 36 37

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата