Търсене на постове: котка

Марти
legrandelf
@alish Тая сутрин на балкона в офиса ни имаше един оскубано-одран гълъб, явно някоя котка по време на ваканцията си беше "поиграла"
Axel
axel
@ladyjoana хах трябва да му направиш микроблог както аз преди влеме бях направил на котката си @applecat инспириран от bloofy и pleo :D Check it out!
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Офф котката ми все още е разгонена :Х Писна искам малко тишина .... Слушам това и аз не знам точно защо :) и след малко си пускам пак сериала :) тцтцт
The Bot
bot23
[ff123] [brumbrumm] Земята и котката http://tinyurl.com/dh3js7
Axel
1241269294333110.jpg axel
Много е яка обаче мойта котка... имам 120 снимки само на нея:D
Axel
axel
Отивам да къпя котката после да смена водата на рибите и тка
Мишо
muiiio
@axel Не обичам :) Пък и аз обичам да готвя по-дълго, просто в момента ме мързи да премахна котката от коленете си и да се надигна от дивана.
Axel
axel
@kypidoncheto Много сте'... накарайте котката сама да си изчисти :p
kypidoncheto
Котката на моята фр се изповръща УЖАССС !!! Който е навит да идва и да чисти :D:D.
Иван Савков
sandprince
@axel миии....камък върху дърво....най-много да пусна котката ми да си точи ноктите там...
Pоси
rosito94
@Soul4o тихо там :Д:Д:Д котка :Д:Д
Николай Йорданов
nplus
Котката е разгонена! Пак! И даже не мога да и уредя котарак, щото после ще имам 5-6 щъкащи космати зверчета. Някой да иска малки турски ангорчета? :D
Модна Котка
1239793333457724.jpg modnakotka
Модна Котка си има нов идол... София Боутела, искам и аз, мяууууу....
Николай Динчев
bearnik
@Snooby 5-та година опитвам... мислиш ли че не пробвах... котката успях да зарибя на анимета, то това мойто нито аниме-та нито манга
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
о.0 Лекинка на всички микроблогърчета-сладурчета :) отивам да гушка възглавницата и котката и ще си мисля за един човек преди да заспя :) Той си знае кой :) хих
Страница: 28 29 30 31 32

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата