acnapyx
"Какво носиш на ръце с такава грижа и трепет, с която носиш красива жена или новородено дете?" "Половин литър нитроглицерин."
meho
С пожелания за една по-чиста и красива България през 2010... Аз съм съпричастен, бъди и ти. ОТ НАС ЗАВИСИ, ЗАМИСЛИ СE!
Yalamov
Новата ми тарамбука, освен че е много красива и е с естествена кожа, свири доста добре. Ще има да надувам на съседите главите сега xD
acnapyx
"Идиотка." "Затова пък красива." "Кой ти го каза?" "Ти." "И ти повярва?" "Да." "Абсолютна идиотка." "Затова пък красива."
t0m3kk
@man0l кой е казал, че се оглеждам когато драскам ?! пък и аз драскам мега рядко... просто когато видиш красива, прясно боядисана бяла стена не можеш да изтраеш