lemondrop
в цяла България вали сняг и май съм единственият човек, който не се радва, че пред блока си има огромни преспи. ;0 фък.
joronedelchev
Каква красива дума - tenure.
h4ckY
Еххх как красиво само ми почна седмицата със счупена панта на дисплейя на лаптопа...
Sinbg
Празничният грим се различава от всеки друг макияж с наситеността, блясъка и трайността си. Бъди красива и впечатляваща през цялата вечер с няколко прости стъпк
Sinbg
Чудили ли сте се някога как биха изглеждали най-красивите и скъпоплатени модели на Victoria's Secret, ако бяха дебели? Вижте ги сега със Sin.bg:
http://sin.bg/ujas-ako-nai-krasivite-jeni-biaha-debeli
LoveCappuchino
усмивка .. от началото на лятото
Sinbg
Ако искаш да имаш стегната и гладка кожа през цялата година, не пропускай да спазваш златните правила на красива и сияйна визия:
и аз вече не му се радвам
няма тротоари,има само оооогромни локви навсякъде и мн мн мокри крака..
Dec 22 2011, 14:50хъх и аз въобще не му се радвам, красиво е да студено как да е, ама да го газиш, шибана история и аз казвам едно фък
Dec 22 2011, 20:35