krasko666
Има едно изключително елегантно и красиво цвете (flower), което, кой знае, защо всички предпочитат като отрязан стрък във вазата, вместо в градината.
http://krasko666.blog.bg/hobi/2010/04/10/krasivi-i-nepoznat...5998
Breezy
Купих си тетрадка от 10 лева с красиви и твърди корици и 150 листа, в която да вписвам по-важни и интересни неща и все още не съм почнал. Но на глед пак радва.
stankoff
Пиша с един колега от клуба, който има един от най-красивите голфове в България
krasko666
Скален дом - Дръвче (Tree) върху скала - красив стил напомнящ онези недостъпни места където дръвчетата растат духани от ветрове и живеещи в сурови условия
http://krasko666.blog.bg/hobi/2010/03/23/stilove-bonsai.516511
moromu
Продукти от Алое Вера - за да сте здрави и красиви.
http://aloeverabg.net/
Doninka
Честит Цветен празник!Ухайни,красиви и разцъфващи,но неувяхващи да са всички с имена на цветенце!....черпим с гофретки като за начало на деня
patblansh
Някой ще каже че си симпатична - ще излъже, някой ще каже че си красива - ще излъже, някой дори ще посмее да твърди че си \"sexy\" но пак няма да е
lyubaca
Жените се делят на: 1. Красиви 2. Верни 3. Красиви и верни (но надуваеми)!