Kamino
Мускари (Muscari) образува заедно с лалета, нарциси, примули красиви пролетни цветни композиции.
http://nekerman.my-market.eu/2010/02/24/%D0%BC%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B...%B5/
viktorkoichew
Утре ще е красив 18 часов работен ден ;p
Anellya
Навън времето е много приятно и няма облаци. Цялото небе е осеяно със звезди. Невероятно красиво е!!!
coolpuppy
Грешно ли е, когато изживяваш безброй красиви моменти и забравиш за някой от тях?
alish
красиво, красиво, красиво... добре, че се сетих. не бях поглеждала сайта на Клаудия от месеци...
Bubbly
..и красивите звезди на небето не могат да срият тъгата в сърцето ми и сълзите в очите ми..