_e7
АБЕ АЗ МНОГО ГОТИНО СЕ ЗАПОЗНАВАМ С НОВИ ХОРА
viktorkoichew
1: Истината винаги ли излиза на яве? 2: Бихте ли искали да живеете в заблуда, ако тя е прекрасна?
dandelion
ОК, още един опит, този път с оцветявката.
_e7
защо обществото приема хората, които казват, че пърдят, за гнусни? обществото не знае ли, че хората пърдят?
viktorkoichew
А дъждът е плакал в мен. Затова съм толкова красива, че когато ме сънуват, ги разплаквам и когато ме забравят, ги настигам и когато ме пожертват, ги...
mitternacht
Кое е най-сексапилното, (нежно и красиво) нещо, което сте виждали неволно и случайно?
belushka20
Охх, май не мога да съм по-благодарна. Болничка съм, а той дойде от другия край на града за да ми донесе аналгин и да ми изведе кучето. Доброволно :3
viktorkoichew
сън след сън, от сън към сън, спомен съм. забравен сън сънувал съм, горчив на сън, красив на сън. сам извън, какъв ли съм.
Ducky
Ято птици прелетя пред прозореца на стаята ми и кацна на близкото дърво. Беше страшно красиво! (:
ЩОТО СИ МНОГО ГОТИН.
Apr 12 2014, 03:01И СЪМ УМЕН И КРАСИВ И СКРОМЕН
Apr 12 2014, 11:26ВСЕ ПAAК СКРОМНОСТТА КРАСИ ЧОВЕКА
Apr 12 2014, 12:01