Търсене на постове: лаптопи

drJeckyll
Проектантите на лаптопи ASUS се нуждаят от спешна консултация с колегите си от IBM например ...<Jeckyll.NET>
Ангел
angelovarna
@man0l като сметнах еврата - цената за макбуцата е около нормалната :) зависи от модела. Та... от ибей са ми казвали да не си поръчвам pc, лаптопи и т.н.
www.ipotpal.netai.net
1258200901339811.jpg ipotpal-netai-net
ипотпал - www.ipotpal.netai.net - Социална мрежа за споделяне на ипотпал, ипотпал новини, лаптопи, ипотпали, ipotpal, ipotpal novini, laptopi, ipotpali
http://www.ipotpal.netai.net/story.php?title=IPOTPAL-www-ip...NI-1
www.ipotpal.netai.net
1258200865690201.jpg ipotpal-netai-net
ипотпал - www.ipotpal.netai.net ипотпал, лаптопи, ипотпал новини
http://www.ipotpal.netai.net/
4laf.co.cc
neo56
ипотпал - www.ipotpal.netai.net ипотпал, лаптопи, ипотпал новини
http://neo.host56.com/Компютри-и-Електроника/IPOTPAL-www-ipotpal-neta...INI/
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@blacksnoopy Един от любимите ми лаптопи. Но belinea x15 повече ме радва :)
Иван Динков Иванов
gamerbg
@stylius абе те новите лаптопи са много добри и ъпрейда на рам не е скъп, аз съм с едно Dell-че Inspirion 1501 от две години и пак си го харесвам. (sun)
Мирослав Петров
miro91
ох гледам лаптопи в нета, искам Toshiba ама нещо май няма стани работата щот много кинта гледам ACER имат хубави лаптопчета може едно да си зема
1255798178324657.jpg ipotpals
Toshiba обявиха TouchScreen лаптопи за Windows 7
http://xn--80apblnfbx.com/toshiba-обявиха-touchscreen-лапто...s-7/
Electron.bg
1254929504137185.jpg ElectronBG
Седмични промоции на лаптопи в Electron.bg
http://www.electron.bg/single_news.php?idz=244
Какво мислиш?
1254588913133221.jpg kakvomislish
Какво мислиш за лаптопите? Дали са по-добър вариант от настолните?
http://kakvomislish.com/za-laptopite-dali-sa-po-dobur-varia....htm
Snoopy
1254129116558645.jpg blacksnoopy
Лаптопи за студенти и ученици – най-изгодните предложения за тях?
http://svejo.net/home/link_summary/419045-Laptopi-za-studen...end=
yordanoff
@lpetrov аз имам чувството, че ако имахме лаптопи и се събирахме да кодваме на въздух, щеше да се получи адски бързо, ама... Сигурно само така ми се струва :)
yordanoff
@lam3r4370 май прозвуа прекалено готино (за Wi-Fi и лаптопите), затова да се поправя: по -някои- предмети разрешават да се използват вместо тетрадки :)
yordanoff
Tо в нашето даскало е разрешено да се ползват лаптопи вместо тетрадки, има и Wi-Fi спотс, но... Обмислям варианта за netbook
Страница: 4 5 6 7 8

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата