blacksnoopy
От 13 месеца гледам Batman v Superman. Най-накрая го приключих!
blacksnoopy
Един българин в Северна Корея
dandelion
Колко бихте платили в България за БМВ х5, 2011 със 120,00км? Искам да съпоставя цените с Дубай.
Bobdweller
Dat moment, когато си гледен и не знаеш какво то се яде...
bgdn
Тада... ако не знаете шертроникс вече не съществува...
eddy
Аз като любител на хляба мечтая да си имам собствена хлебопекарна и да правим най-вкусния хляб и натурални бисквитки!
Bobdweller
След като наваксах със Season 3 на Twin Peaks, това парче е на repeat. Уникална атмосфера, перфектно за вечерно време.
Bobdweller
Пускам последния епизод на Season 2 от Twin Peaks и след това ме чака първия на Season 3. Развълнуван съм!
MARTAAAHHHHHHHHHHHHHHHH
Aug 12 2017, 09:08