disappointed
Аман от патрулки, трафик и неприлични предложения.
alb
Зеленият чай е популярен от много години като антивъзпалително средство с широк спектър на приложение. Успешно се справя с лечението на различни видове рани ...
http://www.deadsea.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BD%D1%8...html
chasovnik-bg
Обувките са нещо без което неможем. В света има много различни видове обувки. В този блог ще намерите интересна информация за обувките и технич произход
http://obuvki24.wordpress.com/
dandelion
Резултатът от пейнтбола. Играхме срещу 19 годишни които бяха като невидели оръжие и... цялата ми лява страна е с общо 5 синини плюс 2 между бедрата - аучччч
specter
Светът ми тотално се срина и се чувствам абсолютно излишен, дори и за хората, който познавам само онлайн ...
nemesys
Сега да питам, някой разбира ли от android development, Java Android, webkit/webview и подобни? Става въпрос за платен проект!
razloginfo
Със 160 отличници приключи учебната година в СОУ” Неофит Рилски” – Банско
http://razloginfo.com/news.php?extend.3639
Sinbg
Звездите често залагат на различна и провокативна визия, за да запазят интереса към себе си. Виж поп фолк певиците с различни прически през годините:
http://sin.bg/vij-snimki-na-balgarski-zvezdi-sled-palna-promiana
Ethernet
Получил съм 3 дни предупреждение Zamunda, защо? Защото в един от торентите на Duke Nukem попитах какво ще има стане ако не качват по 82736 един и същ торент.
http://zamunda.net/details.php?id=266906&page=0&comments=1#startcomments
PredatorX
Има ли хора, занимаващи се с уеб, който си нямат работа и искат да помогнат за развитието на линукс общността ?
Отварям точката с това, че пак апъл спря да слага флопита в компютрите и пак апъл не сложи USB в iPad. За едното се доказа, че е правилно решение. Остевете...
Jun 23 2011, 08:38ги да са различни - това им е маркета
Jun 23 2011, 08:39@rx евангелист? сега и сектант ме изкарахте. не робувам на стереотипи.
Jun 23 2011, 10:58Good for you!
И нямах предвид религията евангелизъм
Over and out
Jun 23 2011, 12:18 през mobiСлед година от Apple ще извадят НОВ iPhone, който, видиш ли, поддържа Flash, и това ще се окаже нещо много велико и революционно. Друго ще пееш тогава
Jun 23 2011, 13:05