bgdn
Май ще се разделяме с S9Y и ще преминем на WP. Някой има ли наблюдения относно миграцията?
dandelion
Хааайдеее съквартиранта се гъделичка с ЧЕТВЪРТАТА за тази седмица.. сериозно ли бе?! В смисъл не че ми пречи ама наистина имам проблем с помненето на имената им
Няма значение какви са важното е да са #цици
Feb 21 2011, 21:29Не, просто не мога да качвам такива снимки на момичета, които познавам и съм имал някакво взаимоотношение с тях
Feb 21 2011, 21:39@t0m3kk вече 2-ри път намисаш личния си архив ... и за 2-ри път се оправдаваш с това ... само дразниш хората ... бива ли такова нещо
Feb 21 2011, 21:53@t0m3kk прати ги на мен , аз ще ги кача
Feb 21 2011, 22:02питайте @notexist тя поне е виждала няколко снимки, но айде качвам ви една покана, която ми пращаха преди време
Feb 21 2011, 22:07