gogata2427
Пфф,съжалявам,че излезнах!Двулични хора колкото щеш!Пред мен едни,а в компания или с момичета други..Не разбраха,че явно това не се харесва от момичетата..
slackbg
Някои различия между слак и zenwalk от личните ми впечатления.
sandprince
ок...как така в два дизайна (различни продукти) с еднакви размери, в единия съм побрал 6 стъпки в другия само 5...и нямам място за 6-та
joronedelchev
Биг Брадър на живо онлайн - тази година от 5 различни гледни точки, по избор. Добреее
t0m3kk
E т'фа не са хора! 20 пъти ми се обадиха различни хора да сме ходили на кафе ау...
Anellya
Из личните ми умотворения "В основата на всичко е нещо русо, пък било то и метла"!!!