Rx-Ende
Осъзнах, че едно от нещата, които ми липсват най-много от софия са различните чуруликания на птичките сутрин ^^
antubis
Ахаха. От Автора.ком приеха забелжката ми и коригираха статията си. Според тях Ангели и Демони и Шестото клеймо са различни книги.
yordanoff
Кой чете лични блогове в днешно време... Даже и тея които пишат не четат какво пишат.
ZzZaPyr
Най-малкото от личният си компютър...
ZzZaPyr
Палячовците в парламента дали осъзнават, че ако тръгна да планирам убийство няма да комнуникирам със съучастника си през ЛИЧНИТЕ си телефон, мейл etc....