joronedelchev
Досега искаха Борисов да си отиде, сега взеха да го обвиняват, че абдикирал и изоставил народа. Последно какво се иска, не разбирам.
viktorkoichew
Най-вече към момичетата. Кога един мъж се унижава пред вас, това доказателство ли е за любовта му?
aviatrix
лаптопите не са създадени за каквато и да е по-сериозна работа от писане текст.
podmatrix
Ако си поръчам клавиатурата от американския сайт на Logitech ми е 99,99 USD, но не доставят до България. Ако е от някоя европейски 99.99 EURO (+50лв) ...
Bobdweller
Случайно се сетих за тази песен. Грехота е, че още не съм им преслушал цялата дискография на тези момчета.
belushka20
Хм.. тази вечер съм в процес на колебание.. искам да правя нещо малко по-различно от това което правя всяка вечер. Any ideas?
belushka20
Im some guy's crush and I'm friendzoning him...... im a terrible person.
notexist
Явно имам проблем с паметта.
tedo92
моля ви, обяснете ми как все още някой може да иска презентации на PowerPoint...
Ourz
font-face работело много по-гладко от cufon. Да дойде тоя дето го твърди да се занимава с бъгнярските му истории ...
mitternacht, кое от думата неясно не ти е ясно? Айде няма нужда от общи приказки и алабализми, не сме на конгрес на БСП.
Feb 20 2013, 19:14Заради ей такива кухи фрази като твоите сме я докарали дотук, само заклинания без конкретен смисъл.
Feb 20 2013, 20:33Аз не съм искал и общите ти приказки и заяждането също. Айде.
Feb 20 2013, 20:36Аха, никога не ми беше минавало през ума, честно. Мислех че трябва да са стари, тъпи и опорочени.
Feb 21 2013, 19:00Айде стига вече, разбрах уникалното ти прозрение, недостижимо за моя ум. Но ако много държиш, повтори още веднъж елементарната си мисъл.
Feb 21 2013, 20:47