belushka20
Въпрос на деня : Смятате ли че сте поели по правилния път?
gg04
Хебър срещу Хебър или едно различно дерби. По-нелепо и абсурдно не може да бъде.
http://pzsport.info/index.php?option=com_content&view=article&id=3320...d=54
gogata2427
Законите са създадени за народа..да,не важат за някои личности..
notexist
Аз съм мега много странна личност ;о
Bobdweller
iPod/Phone users, знаете ли програма, която да може да праща смс-и през Wi-Fi (дори и платена)?
Ethernet
Чак след като вдигна 30-ти левел ли мога да печеля RP?
gogata2427
Блогът на gogata2427: Един човек застанал на едно публично място..
http://gogata2427.blogspot.com/2011/09/blog-post_28.html
dandelion
Липсва ми България! Искам вкъщи! Е това е изречение което никога не съм казвала като бях в Холандия, но в Испания разбирам смисъла му...
gogata2427
много добра снимка за случващото се в Катуница .
Ourz
Аман от идиотски недоизмислени плеъри ... Totalmedia Theatre е такова лайно, че няма накъде. Media Player класик и той същата боза ... Добре, че го има Gom..
Дори и да е неправилен ще се постараем да го превърнем в обратното.
Oct 11 2011, 13:13@coolpuppy ahaha той пътя си стои ти се местиш

Oct 11 2011, 13:15Цаката е да не се връщаш назад според мен, без значение на къде си поел..
Oct 11 2011, 13:17правилен път няма, има личен път, този, който те устройва лично теб, човек винаги трябва да е малко критичен към себе си, за да може да постига мечтите си...
Oct 11 2011, 14:16...а постигането на мечтите е нещото за което си заслужава да се живее, и така се оказва, че всеки има свой път, но правилен и неправилен няма. ЛМ.
Oct 11 2011, 14:18