aviatrix
<3 <3 влюбен съм във тая мацка <3 <3
sown
Вградения bluetooth на лаптопа ми не работи! (angry)
VPenkov
А личното ми мнение е, че човек ако не е мъничко вманиачен в старъпа си, значи бърка някъде.
Anellya
Забелязвам някаква тенденция. Тук повечето са набор 89 и са компютърджии.
mitternacht
Deadliest warrior... симулации на битки между различни видове войни. Гледам в момента самурай срещу викинг. Въпреки катаната, отличното качество на стоманата...
tedo92
Тъп въпрос: когато се пише нещо на AJAX, трябва ли да има някаква библиотека в наличност?
simsy
"Това е непоискано търговско съобщение съгласно, като е спазен ЗЕТ. Адресът ви е взет от публичното пространство."
ladyjoana
много си enjoy-нах мини срещичката =) благодаря ви хорица =) имах нужда от нещо различно.. извинявам се за кофти настроението ми.. обещавам да се реванширам =)
alex95
Превъртях Portal 2 -почти за втори път, първия от чаптър 7 при приятел. И схванах дълбоката история. Уникална игра, уникален замисъл, повече от уникална история
По-добре да не коментирам ;d
May 18 2011, 01:42бе аз се радвам на тая , ти ако се радваш на http://edno23.com/view/post:1370667 , си е лично твоя работа ;D
May 18 2011, 01:46Оутс! ^^
May 18 2011, 11:33