sickornot
Има нещо много тъжно в тази рисунка.
bgdn
Енергото започна да преследва дори неодушевени субекти - "Асансьор получава сметки за ток"
Bobdweller
РИП, инглиш ленгуидж ас уел...
mitternacht
Абе чудя се аз що "Столично" тъмно удря като кон, пък то било няква подсилена бира. Въх...
sickornot
Редно ли е, ако някой е не особено умен, ама ходи на хора с шефовете, да бъде повишаван?
tsonchev
издирва се името на тази песен. Шазама fail-ва
ReXTaN
Препоръчайте външен хард диск с 3, 4 или 5 TB място.
hurmaqny
Много се дразня на касиерки, които не ти слагат продуктите в торбичката, а те оставят да се оправяш сам. Like, what is your job anyway?!
mitternacht
Am I the only one, който не е чак толкова excited за Коледа? Някак си дори символичното значение ме радва повече...
mitternacht
Feels from 10 years ago. I'm too old for feels. Hmm.... Понякога се "срамуваме" от миналото, защото сега сме една идея по-мъдри и по... повече.
Много е приятно представено
Mar 25 2015, 13:58абе пич, ти що не станеш критик? имаш този талант и можеш да го развиеш
Mar 25 2015, 14:06Ами... аз съм си филолог, а това е било едно от основните ни занимания.
Mar 25 2015, 14:16а какво работиш?
Mar 25 2015, 14:31Подобно на голям процент висшисти - в момента - нищо.
Mar 25 2015, 14:41