Търсене на постове: лично

fdkf
flox
@notexist нищо лично, нали знаеш, че не се отнася и за теб ;д
Georgieff
мързела понякога е породен от спокойствието :) Но не...аз лично предпочитам да не мързелувам, но да ми е спокойно. :) @sandprince
Юлиян
yuliyan
@ReXTaN, да де, но на мен това ми е интересно :D При мен вади недостатъчна наличност или нещо подобно
BE PREPARED!
coolpuppy
@Psychopath Сънят с период, в който си в положение, различно от това да ядеш например. Съвсем нормално нещо.
Millita
Millita
@Georgieff мне ... не всеки ... аз лично надали ще стана от 2рите. все още имам надежда в 2012 :Д
Psychopath
Отидете на море, различно от Черно, за да откриете десетте разлики
Петьо Пенев
_PKP_
@sandprincess еми виж клипчетата и кажи нещо по ражлично........ :)
Peter Nikolow
bgdn
@ReXTaN хаха - мислиш си че водиш тъп живот? въпрос на лично мнение...
Иван Савков
sandprince
зарежда бързо, разглеждането на страници е прилично въпреки че не ги зарежда толкова добре като вградения браузър
Алекс
alex95
AIMP2 върви много по-прилично с wine от колкото winamp. А и му кара плъгините. Супер :)
Алекс
alex95
@gogata2427 Усу е учи свободен с убунту - убунту, с грозна тема и не разбрах какво му е по-различното от нормално убунту. Аз съм с 10.04 не-нетбуук на eee 901:)
emoss
emoss
@sandprince е по-принцип DVDRip е много добро качество/отлично :)
Нико Митов
Ethernet
Но там в началото където "арестуват" Жокера, незнам коя личност представя гласът му, но звучи толкоз надрусано, че даже се уплаших. =D
шУс!
notexist
@t0m3kk ами руса съм и имам различно разбиране, няма да успея да ти обясня :D
LiliyaDianova
щом се разбираш отлично с кучета, значи ще се справиш по същия начин и с дечурлигата :D @gogata2427
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата