@antubis и отчасти Slayer /не че ме кефят много/ а бе дали ще се намерят заместници на Heaven & Hell? тайно се надявам да си остане така, отлично ме устройва..
@sandprince Всичко е възможно и най-малко вероятното ВИНАГИ, или почти винаги се оказва най-възможно от всичко останало. (лично мнение, не го налагам на никого)
И народа още спи. Защо дори когато съм почивка пак не мога да се наспя?!?! Май днес много ще се пие. Току.що го реших, но да стане поне прилично време.