Търсене на постове: лично

LiliyaDianova
@axel Ее, не, "Перла" и "Листопад" ги дават по една и съща п-ма, но по различно време! Плюс това единия вече свърши, малко ги бъркаш. Забрави и "Незабравима" :D
Веселин
blendaz
@schizophrenia Вече сигурно има над 500 посещения ... аз лично пратих линка на 23-ма и всички се хванаха. После всички разпространиха линка иии .. XD
http://www.anturl.com/index.php?id=2t
Axel
axel
@gogata2427 уххх тез кофчези така ги мразя :D нищо лично... просто като знам дизайна на маковете и PC-тата просто са ми изключително грозни
Ally
alish
стационарен ток различно ли е от прав ток???
Ally
alish
@aviatrix е... ти най-безсмисленото си цитирал! а имаше и гениални изблици от моята умопомрачителна личност!
Angelo
@Semra имаш в наличност ли? :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Върнах се от Солун ... е, вчера се върнах, но чак днес имам сили да седна да правя нещо различно от спане :)
semprom
@n3mo Пороците на Жорж Дюроа които водят до деградация на неговата личност. :D
Axel
axel
@LiliyaDianova не е същото но сега като четеш книга и без емотикон ти става ясно. По принцип винаги става, прсто въздействието е по - различно
invisible101
Само около час интернет и компютър за целия ден... ученето прави чудеса с моята личност ... :D
Ally
alish
@mudisoft защото е глупаво. все едно бягаш от самоличността си и се страхуваш да изкажеш мнение и да поемеш отговорността за него. :)
Denitsa
sickornot
@Nona хаха нз колко е яко. Аз лично го изгледах супер уплашено, когато той си говореше по GSM-a и извикa "АМА ТИ РАЖДАШ ЛИ ВЕЧЕ?!" :)
invisible101
@wbgenetic ам нещо ми идват в повече последните дни, пък и тази вечер пак ще имаме гостенин, за поредна седмица, и някак си ми се губи личното време вкъщи,
DMedia
@Semra Знаеш ли че котето ти много прилича на това. Да не би да е твоето щото по надолу споменаваше че е улично "...все пак е улично коте,"
http://razmislivaflichki.blogspot.com/2010/02/blog-post_10.html
DMedia
@Semra при мен малко трудно да ми кажат нещо по различно от Марто, ама не се знае само да не започнат да ми викат Мар или Март че ще та викам да ги биеш :D
Страница: 68 69 70 71 72

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата