@axel Ее, не, "Перла" и "Листопад" ги дават по една и съща п-ма, но по различно време! Плюс това единия вече свърши, малко ги бъркаш. Забрави и "Незабравима"
@wbgenetic ам нещо ми идват в повече последните дни, пък и тази вечер пак ще имаме гостенин, за поредна седмица, и някак си ми се губи личното време вкъщи,
@Semra при мен малко трудно да ми кажат нещо по различно от Марто, ама не се знае само да не започнат да ми викат Мар или Март че ще та викам да ги биеш