Търсене на постове: лов

Plamen Petkov
pacopetkov
Викам на един приятел "Върви на майната си", а па тоя тръгна за Пловдив :D @Ducky
Грозното Патенце
Ducky
‎- Какво е ,,Айляк" ? - попитал един cофиянец. - Айляка не може да се опише... - казал мъдро пловдивчанина - просто го бичиш !!! :D
Fluxy
belushka20
Охххххх хубавото ми колелце пристигна!!!!! Вече си е при мен хихихи!!! Иии днеска като се оправи времето по-късно ще мога да карааааам ^_^
Denis Zhekov
Snooby
Ден 2: Ставам сравнително рано вече 2-ри пореден ден, тонизираща сутрешна тренировка и зърнена закуска. Здравословен, живот here I come!
Fluxy
belushka20
Днес съм продъктив. Облепих 1 шкаф, 3 вратички на друг шкаф, вратата на терасата, сложих нови закачалки в банята, разчистих половинта къща и завършвам рисунка!
Lily
Краве масло - 10 здравословни ползи
http://dieti.net/krave-maslo/
Fluxy
belushka20
Im some guy's crush and I'm friendzoning him...... im a terrible person.
Snoopy
weight-loss.JPG blacksnoopy
Равносметката за днес е 7км пеш, 18 с колело и час и половина танци. Найс.
Теодор Георгиев
tedo92
моля ви, обяснете ми как все още някой може да иска презентации на PowerPoint...
-=*****=-
mitternacht
Добрутро, спахте ли добре?
Грозното Патенце
Ducky
Пак съм ходила на сън и съм мърморела, че трябва да правя палачинки! о.О Събуждам се и на плота в кухнята изсипана шепа брашно и чукнато едно яйце! :Д wtf?! :Д
Станислав Георгиев
compression6_400.jpg&w=180 savo861
Липсата на компресия на цилиндрите може да се окаже тежък ремонт на двигателя. Независимо дали бензинов или дизелов двигател, препоръчаната от производителя ком
http://www.parts.bg/автостатии/Измерване-на-компресия-на-ци...ател
-=*****=-
mitternacht
Мислeх си... защо в българския няма еднословен еквивален на fuckable и се сетих за "заибне" (Бай Брадър) :D
Plamen Petkov
pacopetkov
"Никой не е навит на половин ебане , ама някой само това можете!"
шУс!
notexist
Реших, че ми се яде попара. Детински му работи ;д
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата