Manuel
Някой да притежава Dell Vostro да сподели впечатления ?
Bobdweller
Чак сега осъзнавам, че Walkman app-a на Xperia-та ми не поддържа gapless playback. Sony, I am dissapoint. :|
blacksnoopy
Снощи тръгнах да гледам Black Swan, едвам изкарах до половината. Сега пуснах Rock of Ages и май не стигнах и до една трета
joronedelchev
Половината канали в 16:9, другите в 4:3... Нова и БНТ трябва спешно да минат на широк екран.
disappointed
И аз да изсипя малко неконструктивен хейт за apple maps и iOS 6 и факта, че преди година и половина предпочетох първата си заплата да бъде под формата на айфон.
pacopetkov
Половин година работех на лаптоп...вчера седнах на компа...и като го изключих, по навик треснах монитора в клавиатурата!
disappointed
След (вече) два часа не особено координирано блъскане по барабани, намерена половин бутилка Джак, която стоя в помещението над три години... (tbc)
blacksnoopy
Гледах Hodejegerne / Ловци на глави (2011). Not bad
notexist
The Hell! Това е рисунка с молив?!!
dandelion
Ето го и работното място "вкъщи". Живеем по хотелски стаи в последната година и половина и винаги той получава бюрото, а аз масата.
Mac book air, вероятно
Иначе DELL си казват, че Vostro са за малък и среден бизнес, а Inspiron са домашни лаптопи.
Oct 28 2012, 22:24А иначе, съдейки по моето Vostro съвсем не са лоша серия
Oct 28 2012, 22:25Macbook Air не ми върши работа - искам 15-16" FullHD матов
Не харесвам Lenovo Y580
На Вострото недостатъка му е потъващата клавиатура...
Oct 28 2012, 22:30и скоро ще сложиш очила... full hd си заслужава при поне 2Х+ инча. За по-малките има retina...
Oct 28 2012, 23:53Ок, мерси
Oct 28 2012, 23:55