_e7
ИЗПРАТИ ТОВА НА 5 НЕЩА И СЛЕД ПОЛОВИН ЧАС ЩЕ СТАНЕШ КАКВОТО ИСКАШ:КАТО ДОКОСНЕШ ВОДА ЩЕ СИ РУСАЛКА ЩЕ СИ ФЕЯ КОГАТО ПОИСКАШ ИЛИ ЩЕ СИ НИНДЖА!ТОВА Е ИСТИНА
Bobdweller
Спах до 15.00 часа... не знам дали да ми е кеф, че не съм на работа днес, или да ме е яд, че съм си пропилял половината почивен ден. :|
Geri
място на планетата, където камъните се движат сами, като изминават разстояние от повече от половин километър напук на всякаква човешка логика
joronedelchev
Калина Андролова и тя взе да изтрещява като Бакалето. Очаквам и двамата, както и Патрашкова, да се набутат в къщата на Биг Брадър, за да проповядват и оттам.
ReXTaN
Нели Рангелова - Танцувам в мрака
http://youtu.be/Eg0tA7LTXUs
likeachihuahua
защото всеки сайт се нуждае от тийнейджърка със съмнително психическо състояние да пише в пет и половина сутринта
blacksnoopy
ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ
likeachihuahua
очаквания за лятото: ям здравословно/спортувам/отслабвам; реалност: ям доста нездравословно/мързи ме да отида до другия край на стаята/не отслабвам
Chocolate
нормалните хора гледат трейлъри на филми: тва може да го гледам // аз гледам трейлъри на филми:
Milady
Не знам кой дявол ме накара да си пусна "Снежанка и ловеца" вчера. Още лекувам нанесените ми травми..
още има 15 минути
Sep 13 2012, 22:51still doesnt work man, сигурен ли си, че не си объркал рецептата :д
Sep 13 2012, 23:11bitch please, аз съм фея
Sep 14 2012, 14:18