mitternacht
Чета кандидат-студентските бисери и на човек да му се прище да кандидатства, само и само да се изгаври като даде свобода на творчеството си... :Д
mitternacht
Да речем, че се вписва в категорията "цици", което пък с малка условност позволява да бъде качена и тука, което пък дава бонус точки :Д
mitternacht
-=Словачки=- 1.Има добри попадения. МНОГО добри попадения. Мда. 2.Ама има и много дето бият на нашенски кифли, и все пак- не толкова фрапиращо, кат' нашите
_e7
Отслаблан съм с 5кг за 2 седмици. Явно човек отслабва ако му пука прекалено много за някоя.
tedo92
Ирационалното желание да хванеш някого и да му блъскаш главата в стената, докато не си излееш всичко от последната половин година.
dandelion
Вчера за деня на кралицата като по чудо не валя и беше топло (20градуса) и днес си отмъщава с проливен непрестанен дъжд... Холандски тролове...
alex95
Thank god for 3g tethering. Curse m-tel for slow 3g tethering. >.<
Sinbg
Ако искаш да отслабнеш трайно и здравословно, започни да закусваш сутрин нещо малко, вкусно и диетично.
http://sin.bg/dietata-zapochva-ot-zakuskata
точно преди 46 минути съм го бил публикувал. ха!
May 15 2012, 00:16обожавам най-добрия солов албум на уотърс.
May 15 2012, 00:18the final cut имам предвид
May 15 2012, 00:18с което всъщност ми даваш идея на каква музика да зацикля тази вечер след като изслушам албума на Исихия.
May 15 2012, 00:32циклаж = ummagumma!!!! :]
May 15 2012, 00:45