ZzZaPyr
@filmibg пък то даже скоростта е бавна и не мога да гледам филма веднага... Постоянно накъсва за да буферне... И логото ви в едно23 е замазано..
sown
YouTube са спретнали великолепно лого по случай Мондиала! ^ ^
eyankulov
btv.bg защо е увиснало на 1 лого (10 години) :?
dimitroff
Имам идея за един дизайнерски блог, чак и логото измислих, ОБАЧЕ... Как мислите: По-добре да направя всички менюта на английски или на български (заради font-а)