Търсене на постове: лого

Светослав Стоянов
svetoslav
@alex95 не нормално си е логото :)
Алекс
alex95
@svetoslav ще ми отнеме време да свикна на този, бях си напълнил бар-а отдолу с приложения и подобни :D btw логото на facebook горе да ти е размазано? На мен е
В. Сотиров
sown
Тагвайте "непротивоконституционствувателствувайте" да я направим най-търсената дума в сайта :) Стига с тези фотошопи,блогове и т.н. (:
Блогът за уебмастъри
DevStorming
12 oт Най-добрите Логота за 2009 (07.02.2010)
http://www.devstorming.com/?p=1598
Радослав
Soul4o
@schizophrenia никога ли не си виждала това лого ? :P
Иван Савков
sandprince
да дизайнстваш за сайт без да са ти пратили лого е...
Denitsa
sickornot
е добре... логото на гугъл хахахаха
Мартин Маринов
podmatrix
Що името ми е толкова смотано за измисляне на лого :@
mudisoft
някой иска ли да ми кодне едно PSD :) лого, до него меню и 3 кутийки долу. айде наддавайте :)
R3sp3k7
@sandprince лого, ще помоля един приятел ако се съгласи да ми направи, чак тогава ще мога да правя някакви промени по него
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
eyankulov: @yordanoff Абсолютно съгласен съм. Яко хранилка става по бг блоговете. Мен ме радва iPad-a. Нз защо го хейтват!
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@svejo Поздравления за новото лого и новият дизайн :) Браво :)
Serjo
Serjo
ето го якото лого на @svejo .. :)
Светослав Стоянов
svetoslav
@Gothika47 @Method-X незнам ама тоя favicon ми прилича на нечие лого ама не мога да се сетя чие е. @Domsdey май никой не е крал, а свободно се сваля от и-нет :)
Favit Team
1264055660971777.png favit
Денят започва силно с публикация за филтрите и списъците на favit на един от водещите технологични блогове - lockergnome.com
Страница: 24 25 26 27 28

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата