DevStorming
12 oт Най-добрите Логота за 2009 (07.02.2010)
http://www.devstorming.com/?p=1598
sandprince
да дизайнстваш за сайт без да са ти пратили лого е...
sickornot
е добре... логото на гугъл хахахаха
podmatrix
Що името ми е толкова смотано за измисляне на лого :@
eyankulov
eyankulov: @yordanoff Абсолютно съгласен съм. Яко хранилка става по бг блоговете. Мен ме радва iPad-a. Нз защо го хейтват!
favit
Денят започва силно с публикация за филтрите и списъците на favit на един от водещите технологични блогове - lockergnome.com