dj_aquarius
братчеда се дърпа кажете вие какво мислите за логото
Yalamov
О БОГОВЕ! Получих векторно лого!
sandprince
много е досадно да векторизираш грозно лого...
stankoff
Качих снимките от миналогодишното Суперкар Рали в CarsBulgaria.com
http://www.carsbulgaria.com/supercar-rally-2008-830
Emyto
Уф, WordPress 2.8 вече е на "пазара". Ще трябва да намеря един час, за да ъпгрейдна блога (всъщност блоговете).