kartichka
Ти може да го наричаш просто настинка, но за мен е любов.
kordon
На Ани-моята единствена любов!!!
LoveCappuchino
@Method-X и как искаме да се чувстваме живи,след като просто седим и чакаме,просто съществуваме- не всички имат късмета любовта да им дойде на крака все пак ..
LoveCappuchino
@Method-X според мен просто не трябва да спираме да търсим - не може в 7млн. души просто "да чакаш любовта да дойде" - нали живеем с решенията си?
SkyLand
Отново writing за невъзможната любов. Неумираща тема.
Chocolate
Любовта ми към Tumblr. се завръща ;D Някой да има рег там?
coolpuppy
'Диамант само с диамант се реже, чувството само с чувство се буди и любовта само с любов живее!'
Е не е задължително да караш кола със задно и да работиш към електродружествата
Feb 04 2011, 16:02