Soul4o
пф, купих лютеница и лебец за екскурзията... и ся ми се дояде... :|
antubis
Хубавата закуска е начало на добър ден. Затова - яйца с бекон, обляни с лютеница + топло мляко с Jacobs 3 in 1
stylius
Хапвам кебапчета от Kaufland. Цял ден тичах по задачи и не съм ял, а сега хич не ми е до готвене. Поне лютеницата я бива.
Marico
@naddito оооооооо йеееееее форгив ме 8 факинг дейс датц крейзи ще те чакам на летището с буркан лютеница и пакетче семки ай промис