Търсене на постове: лято

Fluxy
belushka20
Много ме кефи как имам квартирант, дето живя цяло лято в квартирата и всичко преебано го поправих аз. Все едно аз съм мъжа у дома.Елементарно отпушване на мивка
mims
likeachihuahua
бях забравила чувството да броиш дните до лятото и да се чувстваш ужасно след като разбереш колко са в действителност
BE PREPARED!
coolpuppy
Чух днес една много любима песен по the voice, която цяло лято я пускаха по морето, но не ѝ знам името! Искам помощ!
Snoopy
blacksnoopy
А и да, Rammstein пак ще идват лятото
Боби
Bobdweller
За първи път от много години насам нямам търпение да дойде есента. :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Радио ме кефят... Snap - Rame и след това Sting - Desert rose :] И се сетих за едно лято и Rame каква лудница беше :D
Георги Цветанов
edno23.PNG t0m3kk
@bgdn, въпроса му днес е "приключихте ли сезона?" :D а @notexist попада под удара на гнева ми :D :D :D :D
BE PREPARED!
coolpuppy
И никой не разбра.. отива си лятото, идва есента. Тръгвам някъде.. непознати улици ще извървя, себе си искам да разбера!
mims
likeachihuahua
очаквания за лятото: ям здравословно/спортувам/отслабвам; реалност: ям доста нездравословно/мързи ме да отида до другия край на стаята/не отслабвам
.
hardlady369
Много съм доволна от това лято и изобщо не ми се започва даскало. (човек да не повярва)
Лили
scarlet
уел, зарибих се по Fringe..явно това лято е лятото на времегубките! магическо! :D
-=*****=-
bt24sm.jpg mitternacht
Ето ви малко лято :)
Sin.bg
Sinbg
Още малко остана от горещото лято 2012. Къде почиваха поп фолк звездите, снимки по бански и без грим на родните знаменитости – само в Sin.bg
http://sin.bg/pop-folk-zvezdi-na-more-za-liato-2012-goreshti-snimki
Георги Неделчев
joronedelchev
Donald Fagen - Kamakiriad е любимият ми албум за лятото.
шУс!
418291_10151185255072498_1562558020_n[1].jpg notexist
Та така, гледката ми цяло лято..
Страница: 11 12 13 14 15

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата