belushka20
Много ме кефи как имам квартирант, дето живя цяло лято в квартирата и всичко преебано го поправих аз. Все едно аз съм мъжа у дома.Елементарно отпушване на мивка
likeachihuahua
бях забравила чувството да броиш дните до лятото и да се чувстваш ужасно след като разбереш колко са в действителност
coolpuppy
Чух днес една много любима песен по the voice, която цяло лято я пускаха по морето, но не ѝ знам името! Искам помощ!
blacksnoopy
А и да, Rammstein пак ще идват лятото
coolpuppy
И никой не разбра.. отива си лятото, идва есента. Тръгвам някъде.. непознати улици ще извървя, себе си искам да разбера!
likeachihuahua
очаквания за лятото: ям здравословно/спортувам/отслабвам; реалност: ям доста нездравословно/мързи ме да отида до другия край на стаята/не отслабвам
hardlady369
Много съм доволна от това лято и изобщо не ми се започва даскало. (човек да не повярва)
Sinbg
Още малко остана от горещото лято 2012. Къде почиваха поп фолк звездите, снимки по бански и без грим на родните знаменитости – само в Sin.bg
http://sin.bg/pop-folk-zvezdi-na-more-za-liato-2012-goreshti-snimki
включително и подмяната на тръбата на кенефа и закачането на казанчето. Че и за капак дето трябваше да очистя и постеля килими.. Damn men..
Sep 27 2012, 17:57