кога?
Еми ще потърся мадама Шоколада най-лесен
иху, но все още съм в лошо настроение
може ли 7 мацки?
Ще опитам всичко по силите си
абе ако си затворя очите за елечето,може и да я взема,но рядко правя такъв компромис ! не ми харесва цветът и тва е
Аз го карам по акъла на мечо пух.
Абе понякога тази максима не е подходяща.
Не удобни са за хващане с една ръка... плъзгат се
(((((
красиви саааа
и аз ходя все с кецове, а тези са около 10 см високи ... предизвикателство ще е
но като цяло тея ми се виждат доста по-удобни от другите видове токчета
еми аз като тренирах да ходя с тях в къщи и не е толкова трудно- но пак трябва да ходиш все едно на пръсти хаха
keep tryin'
so lovely <3
doggy :3
бахти човека си, няма да покажеш свястна снимка на мадама, ми с някви кучета.. кво ти става ве брат
лол.
И въпреки всичко, това не те прави по-малко гей от мен Парада е скоро, нали знаеш
отивай, аз ще гледам от високо
(bow)
не моа си обясня един друг ли се нареждате или всеки сам себе си ;P
добър въпрос
нем, на @alish косата е доста по-дълга... поне това, което съм виждал от снимките й... пък и Али е по-малка от нея (на години става въпрос)
пък и на Али очите са пъстри зеленикакви, много моля!
Aли, не съм ти виждал очичките на живо
българка ?
да, моя приятелка
аз съм назад с водките тази вече така че, супер си пее
микрофона е нещо кофти и може от там да се чува фалшивото пеене,но добре пее признавам
определено трябва да се пробва на ма
ти на ра'ота кат' почна ей така да се смея на няк'фи идиотщини и колежките направо ме гледат кат' дървояди пред ал. дограма
+1непрекъснато не ме разбират, особено като почна да им разправям някви неща, които съм видяла или чула
определено
кво ви пука кой схваща, важното е на вас да ви е забавно. . а за разочарованието - мне. за жалост не съм се разочаровала достатъчно
@Millita време колко искаш за това
мадамата не отговаря, ти "тЕнко" ме резна...
ахахахаха, айде, отиваме а хора отсега са се запритеснявали как ще си намерят билети... ние сме ВИП и ще влезнем бързичко
e ако ме водиш - ще сме вип иначе кат' ме видят сам ще кажат "к'ъф си ти е, обитак"
значи си освобождавате 30-31 юли и сме там!
ами другият месец накрая ще видя да си купя билет... че тая заплата ще ми е за 1/2 месец (де'а)
а казва ли ти го наистина? иначе на мен не ми пречи, даже напротив
т'фа е якото, че не го слушам дори да ми го казва само трябва да ми е лигаво и съм Freak without fuckin' Leash
без турски думи в моите постове ако обичате г-це
опа, моя грешка, сори.. /поне може с английски... нали?? /
с всякакви без турски ста'а