Добре Базел си изпълниха задачата! (за сега)
успех!
мерси!
сорка, не стана ама би трябвало да знаеш че залаганията убиват кефа от футбола
знам
Лотар Матеус извикал - 6-ма от Sin City, 5-ма от Найтфлайт, 3-ма от Биад и 2-ма от Планетa...!
"Ю ФАК" звучи по-правдоподобно в случая ;Д
@Manuel true
за това мразя висшата лига, Манчестър бие all the time..
интригата е дали Челси ще са на първото място през първия полу-сезон..
Челната тройка е ясна, но не се знае кой 1ви, кой 2ри и т.н. Борбата ще е пак за четвърто място, но май Арсенал няма да са в нея :/