Търсене на постове: мач

Millita
Millita
@bgdn не знам как са никоните, но трябва да има някъде да правиш серия снимки .. и ти си определяш бройката (при мен макс. е 10/при таймера/самоснимачка)...
В. Сотиров
sown
Тия ЦСКА големи селяни.. След мача пак бой.. Ами научете се да играете бе! Лесно е!
bekyarov
Много приятна вечеря с гарнитура от мач в който бях неутрален фен и все пак се зарадвах на българския успех !
futbolni-prognozi
Футболни Мачове на Живо http://www.futbolniprognozi.biz/p/ma4ove-na-jivo.html
Георги Неделчев
joronedelchev
Смятам най-сетне да дам шанс на Мачетето. Усещам, че няма да сбъркам.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Айде лягам вече, че утре трябва да уча, на мач съм и после не знам и аз къде ще ме духне ветреца :)
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Джокович победи Федерер, инфарктен мач, извънземен тенис. Не знам какви нерви са необходими да си на тяхно място.
Георги Неделчев
joronedelchev
Отивам на мача.
Стоян Николов
amigo
Повече мачове на национала няма да гледам!
bekyarov
@pisio това е проблема, че всеки път тая надежди дълбоко в себе си :D ама това беше последния техен мач, който гледам.
Преслав Панайотов
pisio
@bekyarov прави като мен , не гледай мачове ;)
bekyarov
Това е последния мач, който гледам на националите...
Преслав Панайотов
pisio
@SHARKPENT ако не ги бием в мача , ще ги бием след мача.... а аз после ще мина с възелина да им е по-гадно :D :D :D :D
Михаил
SHARKPENT
Айде почва мача :) Успех на наще :D
Съни
FromTheInside
@jus7y не гледам много мачове. по принцип, но реших да ходя на мача им , който е на 16-ти септември
Страница: 27 28 29 30 31

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата