favit
@man0l по подразбиране имаш предвид да се избира първата медия от фийда ?
kypidoncheto
Някой ще предложи ли някаква комедия ?
podmatrix
Кажете някой нов хубав филм (по възможност да не е комедия)
kamburoff
отивам да си направя кафе и ще си пусна някоя комедия...
nickname778
След доста тежкия филм, мисля да продължа филмовата вечер с нещо разтоварващо - комедия например. Да ми препоръчате нещо ?
joronedelchev
Охо, Слави заравя секирата на войната с Пашаев от "Жокер медия". Какво следва? Сдобряване с Албена Вулева? Вечеря с Волен? Закуска с Азис?