tedo92
Ще отида да си тегля един бръснач и после ще почета "Раково отделение" или малко лекции по мениджмънт...
sandprince
няκοй на "ти" с мениджмънт и иκοнοмиκа че да удари еднο рамο на чοвеκ κοйтο прοспа всичκи леκции ?
NetCutter
С кобакът си говорим за филма "Мисис Даутфайър", вместо да пишем по мениджмънт....милюзи
eyankulov
прибрах се ще си метна една табличка за одит на времето, ще направя мениджмънт на времето за следващите 10на дни и айде да уча по елементи
samuela
Спи ми се на 50%, а утре трябва да ставам в 6.30 за поредната глупост .. био-мениджмънт проблем