Търсене на постове: мента

Бахар Мустафа
axeny
Дойде ми една идея за ново едно23, но на английски! eating23.com със слоган "Какво ядеш в момента?" Идеално за продаване на хапчета за отслабване :D
Георги Динков
gogata2427
@R3sp3k7 И аз съм в т'фа настроение вмомента... :D
Радослав
Soul4o
@muiiio коментарите под тази снимка, на тоз червей са от рода на 'ще те чукам бейби', 'толкоз си готин' и някви такива :D Направо нямам думи.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@sandprince върхо това работя в момента :)
1250777090368193.jpg patblansh
@muiiio аз откъм коментари изобщо не влизам в класациите, обикновенно ме дразнят, имам само 1 и ме разреваха, мн нацепи и на вс отдолу беше прав
Мишо
muiiio
@patblansh При мен обаче коментарите куцат. Пълната бройка коментари е 132... А това не е нищо за близо 2 години бложене.
Леприкон
ZzZaPyr
На пук на новите закони набивам мазна баничка с кока кола в момента :D
Георги Костадинов
Forsi
@E-uroci ...бъга е: на Видян: Коментари: 0 в Задачи C++(нерешени). http://e-uroci.edno23.com/view/post:315563 : Логаутни се и разгледай линковете. :)
Йордан Копринков
expire
@rups и аз не бях, но като цяло не се влияя от коментарите на 14-15 годишни и си го дръпнах.. и ми хареса... то за всички филми има и негативни коментари :)
rups
@expire абе като прочетох коментарите не съм много въодушевена :D
patblansh
Коментарите след статията "Ти си жена....не важиш с мнения по тази тема :) купи си червило и бегай "
Ruslan Trad
Sham
@muiiio има ли изчакване за коментари :) защото коментирах
Георги Динков
gogata2427
@JoKs Вмомента съм 90.3 , преди бях 109.8 :D ...
E-uroci
@Forsi в момента проверявам какъв е проблема.
Стилиян Стефанов
stylius
Гутен Морген! След вчерашния изненадващ тест оставам на работа и след малко заминавам към офиса. За момента само си пия кафенцето.
Страница: 217 218 219 220 221

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата