venom
В момента искам просто да не се бях забърквал толкова много в разни каши и глупости ..... Толкова ми е нервно, че ако спобарам някъф мангал, бих го убил
Soul4o
Каква елементарна база данни ^^
Snak3
Йооо хора, най-накрая първия ми пост! Са в момента тъпея пред компа и... тъпея :phaha: Нямам търпение да дойде следобеда че да правя нещо интересно!!! ;] Bye
sKru4
Между другото, модата това лято май ще е мента със Спрайт.
dandelion
Една приятелка се прибра след 3 години тук в дома си (Виетнам) и е пуснала снимки какво й е сготвила баба й. Коментара под тази снимка на патешко яйце е yummy