blacksnoopy
Снощи в 4 бяхме в МЕТРО. Ахахахаххахах
shimamoto
"Личността ми е тотално смляна и разбита,за да се слее с аморфната маса"- дочуто в метрото
arogantni
А тая в метрото, не можа ли да излезе с по-къса пола! Уау, как изведнъж станах невидима. Моя задник по-голям ли е от нейния, защо я гледа така?
patblansh
she fucking hates me. вече имам 10 сантиметрово одрано с кръв. Ерикооооо
eyankulov
18+ Бебе падна под влак на метрото , като по чудо се отърва без драскотина ! ( Шокиращи кадри ! )