notexist
Телефончето ми бъгяса тотално, иска чичо доктор или да лети през терасата. Едно от двете ще е, ама не съм решила кое.
notexist
Тва тая гума презерватив ли тряа да е?
schizophrenia
искам цяла година лято, искам цял живот иракли
nemesys
плаж, книга, филми и ядене и бира = свободен ден!
belushka20
Най-любимите ми мигове напоследък са тези в които си говоря с майка ми за науката, вселената и душата..
mitternacht
Какво е нещото, което искате точно в момента... за да сте щастливи...?
notexist
Твааа.. фейса не е онлайн.
belushka20
Любовта, когато я усетите, се радвайте с пълни сърца, защото днес обичаш, а утре си отиваш без да си се насладил. Живейте - все едно живеете всичко за последно.
engise
Моята реакция когато сервитьорката в Happy ме попита дали всичко е наред с храната
mitternacht
И мога само да съжалявам за изпуснатите мигове, защото времето е река.
mitternacht
Искаха ми превод на статия от 3 страници, аз ще предам 13. Overkill.
Ducky
Денят ми беше неочаквано спокоен. Пет поредни часа рисуване и една двучасова лекция в часа по фотография минаха като един миг. А аз си мислех, че ще е скучно.
coolpuppy
To hit PASTE in the comments!
notexist
и разбира се в мига в който реша да си убия времето с разговори по телефона, смотания хладилник започва да реве и дрънчи до главата ми... Гр!
демек хардуерно нещо..кофти освен ако не е от картата нещо - ако е рязана примерно
Sep 24 2014, 20:37Не, картата е нова, на други телефони си е ок. Според приятел се е разпоила антената.. Ще видим какво ще е.
Sep 24 2014, 20:46ами ако си го запознавала със стената е възможно
Sep 24 2014, 20:51не съм, стоеше в ръцете ми и ползвах месинджъра, премигна два пъти, рестартира се и отказа да разпознае коя да е сим карта вече
Sep 24 2014, 20:53magiq
Sep 25 2014, 09:49