Търсене на постове: миг

rups
разглеждам някакви профили тук и се заливам от смях ... искам да емигримам! искам да емигрирам! :D
Радослав
Soul4o
ахаха, или пък как обясних на една фр какво е оптичен кабел... 'ми, тва е една тръбичка, на която като мигнеш в единия край и премигва от другия'
Николай Николаев
Xperten
Защо винаги в една приятна ситуация, трябва да има един неприятен човек, който да развали целия миг...
Георги Динков
gogata2427
@samotnata има температура и говори дрезгаво,скоро се засякохме в едно кафене,само кат' ме видя аз й намигнах а тя се обърна на другата страна.. :D
шУс!
notexist
@Xperten сякаш не ми стигна.... а не съм седнала за миг... добре че след две седмици съм на друга :D
Огнян
kregma
Някой път ако ви хрумне да организирате повече от 4 човека за нещо се откажете още на мига пък 22 ех :> мисия невъзможна :>
Иво Станков
stankoff
@Nick VW е силата :) Жълтите мигачи са грозни в случая, но винаги можеш да ги смениш.
Стефан Митев
Rx-Ende
@Principessa *миг-миг* :Р
hurmaqny
последен миг и аз не спя, не си без лик, аз ще крещя...
evyy
slun4ogled
:/ легнах си в 2 и до сега не съм мигнала.Накрая реших да стана вместо да гледам тавана.На някои хора пълнолунието се отразява зле...
patblansh
@man0l днес нямаше сблъсъци..вече толкова не издържам, че не мога и на среща да се накарам да отида :) ще емигрирам
m1L3na
Еее вече е първи септември, докато мигна и то лятото привърши. :P
Радослав
Soul4o
@tedo92 пробвал ли си да си махаш лещите, като ги сложиш в ъгъла при носа и мигнеш 2-3 пъти ? Много по-лесно падат, хич не се мъчиш да ги хващаш :)
Мишо
muiiio
@MickeyMike Аз имам мигрена само когато пия зелен чай... Затова колкото и да го харесвам, го отбягвам доста сериозно. А и моята почва с моментна слепота :(
Михаела
MickeyMike
@muiiio , знам че не е смешно. Аз съм с мигрена :( Олгон ми помага - нищо друго
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата