720N43V
проведох разговор с микроблогира blacksnoopy по ГСМ-а: цитирам "Аз ще ходя да пия парка...а ... ще бира в парка...а.. ще парка пия... а ще ходя да пия в парка"
blacksnoopy
еха, 30 минути никой от абонатите ми в twitter не микроблогна. тишина
stylius
Тоя Watchman е 3 часа и е толкова скучен! Добре, че имам интернет да микроблогвам от време на време, че да минава по-бързо времето!