Rx-Ende
Абе, навремето хейта тук беше по, хм, невинен. Уатс гоин он?
PennyLane
имам чувството, че edno23 се състои от 25-годишни компютърни маниаци, за които wi-fi е някакво божество. i'm okay with that.
blacksnoopy
Статусът на прилепа вече е 'dead' ;d
simsy
Мале във вторник (28) колко палци трябва да стискате...
Ethernet
Някой да ми предостави лого на edno23 за сайта ми?
"В зората на самото Сътворение, се творяла..."; Трябва да зарежеш уеб дизайна и да станеш професионален писател, бате.
Jun 30 2011, 01:09@Stahli, http://edno23.com/view/post:1385049 ...не отговарям за последствията, които биха произтекли от дозата, която си направих.
Jun 30 2011, 01:12