hardlady369
Пекна слънце и мога официално да заявя, че сезонът на младежите с гладко избръснати краченца започна !
lemondrop
меланхолия, много бели листа и една химикалка. :3
Bobdweller
Всеки ден вървя доста време пеша до работа. Ако и вие вървите пеша, имате смартфон и обичате природата, то идеята за Walk2Help най-вероятно много ще ви допадне.
http://bg.walk2help.com/
yuliyan
Затаковам npp, минавам на sublime.
alex95
Ъпдейтнах си iPhone-a до 4.2.1. Накрая. Всичко е супер, обаче обхвата падна много, 2-3 чертички на мтел, на 3.1.2 беше пълен винаги. Идеи?
notexist
Направо лягам и умирам. Уж не пих, а много тежко мина тва барбекю :/
aviatrix
абе неска много потребители се регистрират .. со фар 28 ... о.О при нормално 1-4 на ден ..
dandelion
Хубава да е неделята, хубава.. ама колко да е хубава... пак понеделник се задава...
rups
Някой може ли да ме светне каква е разликата на ipod 4g от предишните g-та
ахахаххаха така е..
Apr 23 2012, 20:43who cares about them, сезона на момичетата с поли, показващи пъпчета и т.н. също наближава
Apr 23 2012, 21:24за жените какво остава да гледат- метросексуални момченца с тесни дънки и тънки вежди.. блааа
Apr 23 2012, 21:31Веждите тряя' да са с чупка, инак не се получава номера
Apr 24 2012, 03:45Абе сексапил и привлекателност отвсякъде
Apr 24 2012, 22:28