sickornot
честен отговор: БИРА ИЛИ ГОРЕЩ ШОКОЛАД предпочитате?
samsara3nirvana
Гледам някакъв странен филм (руски) по BTV-comedy, който много напомня за филмите на Кустурица, но в същото време няма нищо общо... и се депресирам още повече.
samsara3nirvana
Много пъти причината за това да се чувстваш нещастен е в наличието на свободно време, в което да се замисляш дали си щастлив, или не. (h)
yuliyan
много рано дойдоха майстори и ми развалиха съня :/
gg04
На работа в почивните дни. Много по-спокоен и продуктивен съм.
bekyarov
бахти този Мак ме вбесява...
go chocolateee
Aug 23 2011, 09:05:O
Aug 23 2011, 10:52No way!
Aug 23 2011, 12:23БИРА! Прекалено много сме спиртистите
Aug 23 2011, 13:155:5... въпреки че @Stahli малко излъга
Aug 23 2011, 13:25